Dicle Hasar Birimi

Dicle Hasar Birimi

Dicle Hasar Birimi

Dicle Otomotiv’de aracınızın trafik ve kasko sigortaları ile her türlü Yangın, İşyeri, Konut, Nakliyat, Dask, Kaza, Makine Montaj, Elektronik Cihaz sigortalarınızı yaptırabilirsiniz. Şirketimizde trafik sigortası ve kasko işlemlerini müşterilerimiz adına gerçekleştiriyoruz. Sigorta işlemlerini şirketimizde yaptıran müşterilerimizin, ihtiyaçları halinde araçlarını servisimize teslim etmesi yeterli oluyor.

Aracınızın tüm sigorta işlemleri bizler tarafımızdan yürütülürken, yetkili servisimiz bünyesinde Volkswagen standartlarında onarım işlemlerine başlanıyor ve sona erdiğinde araç sahibi, servisimize gelerek aracını teslim alıyor. Sigorta hizmetimiz, güven sağlamanın yanı sıra üretici standartlarında onarım sağlayarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyor.

Randevu Al Whatsapp
Ethica Sigorta
Groupama Sigorta
Ak Sigorta
Türkiye Sigorta
Mapfre Sigorta
HDI Sigorta
Sompo Sigorta
ACN Türk Sigorta
Doğa Sigorta
Bereket Sigorta
Axa Sigorta
Neova Sigorta
Zurich Sigorta
Türk Nippon Sigorta
Ray Sigorta
Ankara Sigorta
Alianz Sigorta
Eureko Sigorta
Quick Sigorta
Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.