Transporter

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

1.390.000 ₺

Motorlar:

150 PS - 340 Nm

Donanım Seviyeleri:

-

Transporter
Transporter
Transporter
Product Image
Product Image
Product Image
1.390.000

Transporter

Hem iş hayatınızı hem de gündelik hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellikle donatıldı.Baştan aşağı yenilenen tasarımı, gövde rengi tamponu ve yan aynalarıyla yine göz alıcı, diğer tüm özellikleri sayesinde de güvenli ve konforlu.

Transporter’da farların düzeni karşıdan gelen araçların gözlerini kamaştırmayacak şekilde ayarlandı.

Gövde rengindeki dış dikiz aynalar, kontak anahtarı veya kokpitte yer alan ayna kumandası sayesinde tek bir hareketle kolayca katlanabiliyor.

Transporter

Kuralları baştan yazmak için var.

Yeni iç mekânı son derece farklı ve kusursuz olan Transporter, bu özelliği sayesinde alışılagelmiş ticari araçların çok ötesinde. Aynı zamanda üstün teknolojik özellikleriyle de sürücüsüyle arasında güçlü bir bağ kuruyor.

Kolay geçiş özellikli, katlanıp sökülebilen arka yolcu koltukları

Rahatça katlanıp sökülebilen arka yolcu koltukları ile taşımanız gereken yükler için geniş bir alan yaratma imkânı sunuyor.

Transporter, LED iç aydınlatmalarıyla son derece şık ve dinamik.

Transporter’ın yüksekliği ayarlanabilir sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş keyfi sizi bekliyor.

6,5

Yeni 6.5”lik dokunmatik ekrana sahip Composition Colour Radyosu şimdi çok daha. - Bluetooth, USB, AUX-IN ve SD kart girişi özellikleri bulunmaktadır.

Telefonunuz size eşlik etsin.App-connect özelliğiyle akıllı telefonunuzu Yeni Transporter’a bağlayıp kesintisiz olarak birçok programı dokunmatik ekrandan yönetebilir, telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz

Transporter

7 ileri DSG otomatik vites teknolojisi

Vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleriyle sürüş konforunu artırıyor. DSG teknolojisi; manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığıyla bir araya getiriyor.

Tiptronik özelliği ile manuel vites değiştirme imkanı

DSG otomatik şanzımanda bulunan tiptronik özelliği, sportif kullanımı tercih edenler için vitesi manuel değiştirme olanağı sağlıyor.

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.