T-Roc

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

862.000 ₺

Motorlar:

1.5 TSI

Donanım Seviyeleri:

Life, Style, R-Line

T-Roc
T-Roc
T-Roc
T-Roc
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
862.000

T-Roc

Dünyaca ünlü ses komponentleri üreticisi BeatsAudio® ’nun ses mühendisleri, Yeni T-Roc için özel olarak tasarlanan “Beats Audio” ses sistemi ile tüm yolcuların birinci sınıf bir işitsel deneyim yaşamalarını garanti altına aldı. Sistemin ana parçalarından biri olan ve bagaj bölümünde yer alan geniş kapasiteli subwoofer, ürettiği ultra-derin bas notaları ile içeride yer alan herkesin göğsünün içinde titreşimler yaratır. Derin baslar dışındaki tüm ses yelpazesi, 300 watt gücündeki 6-kanallı amfi ve 6 hoparlörden, hassas ve net bir biçimde ateşlenir. Profesyonel seviyede akustik ayarlar, müzik dinleme alışkanlıklarınızı Yeni T-Roc’a taşıyacak.

Yeni T-Roc.

Özgüven Tazelendi.

Trafikteki tartışmasız en şık ve stil sahibi kompakt SUV’lerden biri olan T-Roc, keskinleştirilmiş iç ve dış tasarımı, iç mekanda yeni kalite seviyesi ve geliştirilmiş teknik özellikleriyle adeta özgüven tazeledi. Gelişmiş IQ.LIGHT – LED Matrix farlar ve IQ.LIGHT stop lambaları başta olmak üzere gösterişli aydınlatma sistemleri, güçlü ön ve arka tampon yapısı, modern teknolojiler ve tasarım unsurları ile tamamen yenilenen iç mekanı ile artık güçlü kişiliğini çok daha fazla vurguluyor.

Tasarım

Gündüz,  gece veya kötü havalar… T-Roc’un üstün IQ.LIGHT – LED Matrix farları her koşulda daha iyi bir görüş sağlar. Bu yüksek teknoloji ürünü farlar, gelişmiş bir yapay zeka tarafından kontrol edilir ve sürüş durumuna bağlı olarak spesifik LED segmentleri ayrı ayrı etkinleştirerek veya devre dışı bırakarak her daim en ideal ışık dağılımını garanti eder. Bu sayede, özellikle Dinamik Uzun Far Asistanı “DLA” ile birleştiğinde bu farlar sadece sizin güvenliğinizi değil, aynı zamanda trafikteki diğer sürücülerin de güvenliğini artırırlar.

Bununla birlikte Yeni T-Roc’un arkasında, tıpkı öndeki gibi yüksek teknolojili IQ. LIGHT stop lambaları görev yapar. Tamamı LED aydınlatmalara sahip park, fren, sinyal, geri vites ve sis lambaları ile modern ve işlevsel bu stop lambaları, aynı zamanda modern Volkswagen’lerin yeni tasarım felsefesini ortaya koyar.

Konfor

Yeni T-Roc'ta kullanılan tamamen dijital gösterge panelleri, sürüşle ilgili tüm bilgileri çekici grafiklere sahip, yüksek çözünürlüklü renkli ekranlarda özetler.

Temel sistem olan 8” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit”, hız göstergesi, devir saati, ikaz lambaları ve diğer içerikleri, yüksek çözünürlüklü TFT LCD ekrana yansıtır. Daha üst donanımlarda bulunan 10,25" Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro”, kişisel ihtiyaç ve beklentilerinize göre ekranı ayarlamanıza imkân verir. Temel sürüş verilerinin yanı sıra örneğin, sürüş destek sistemlerinin tümünü çekici grafikler ve animasyonlarla ekrana taşıyabilir veya navigasyon haritası ile medya ekranının bir birleşimini görüntülemeyi seçebilirsiniz.

T-Roc

Teknoloji

Yeni T-Roc'un kendini kanıtlamış 1.5 litre hacimli TSI güç ünitesi, yüksek performans beklentisini düşük yakıt tüketimi ile birleştirir. Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

Üstelik mühendislik aşamasında elde edilen dengeli çalışma karakteri, çok düşük motor sesi ve neredeyse titreşimsiz yolculuklar vadeder. TSI konforu, performansı ve verimliliği. Siz daha denemediniz mi?

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.