T-Cross

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

636.100 ₺

Motorlar:

1.0 TSI

Donanım Seviyeleri:

Life, Style

T-Cross
T-Cross
T-Cross
Product Image
Product Image
Product Image
636.100

T-Cross

T-Cross'u tanımlamak için ideal iki kelime: Değişken ve kullanışlı. Gerçekten de T-Cross, günlük yolculuklardan uzun yol planlarınıza kadar her türlü ihtiyacınıza uyum sağlayabilen modülerliği ve fonksiyonelliği, havalı Crossover tasarımıyla birlikte taşır. Elbette tüm bunları yaparken, gerçek bir Volkswagen olmasının tüm sorumluluklarını da yerine getirir; Değerli, kaliteli, sağlam ve teknolojik. Karşınızda T-Cross! Pratik zeka ürünü, doğru bir karar.

Fonksiyonel şıklık.

Eğlenceye daha fazla yer.

T-Cross’un Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebilir.1 “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız limitinizi korur; önünüzdeki otomobille aranızda güvenli bir mesafe olmasını sağlar.2 Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizin artırır.

Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir.
Hız limitleri dahilinde.


TASARIM

T-Cross, dik arka cama sahip klasik bir Crossover tasarımının ne kadar şık ve sportif olabileceğinin kanıtıdır. Ön bölüm, geniş hava girişlerine kusursuz bir şekilde entegre olmuş LED “Performance” farlar ve krom çerçevelerle vurgulanmış karakteristik sis farlarıyla güçlü bir duruşa sahiptir. Ön çamurluklardan başlayarak aracı boydan boya kat eden, keskin açılara sahip omuz çizgisi sportif görünümü destekler. Bu çizgi arka bölüme hakim, kesintisiz reflektör şeritleri ve LED aydınlatmalarıyla, dikkat çeken bir ışık imzasına sahip koyulaştırılmış spor stop lambalarıyla birleşir. Dik tasarımlı arka cam, sadece sportif bir tasarım kararı değildir. Bu sayede elde edilen geniş açılan bagaj kapağıyla kolay yükleme, arkaya doğru alçalmadan devam eden tavan hattıyla da arka koltuklarda eşsiz bir baş mesafesini de birlikte getirir.

Konfor

T-Cross; çok sayıda alışveriş çantası, büyük spor ekipmanları ve kocaman bavullar için size bol miktarda yükleme hacmi sunar. Modüler yapıdaki arka koltuk sırasını tıpkı ön koltuklar gibi ileri ve geri kaydırarak bagaj ve yolcu kabini arasında hacim transferi yapabilirsiniz. Arka koltuk sırası en ileri pozisyondayken sunulan 455 litrelik bagaj hacmi size yeterli gelmediği durumlarda, asimetrik olarak katlanabilen bu koltuklar sayesinde 1.281 litreye kadar yükseltilebilen hacmin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dahası, eğer uzun nesneler taşımanız gerekiyorsa, tamamen katlanır ön yolcu koltuğu tam boy bir sörf tahtasını bile taşıyabilecek bir alan sağlar. Tüm bunlara ilave çok sayıda pratik eşya gözü, eşya cebi, bardaklık ve orta konsolda bir mobil telefon bölmesi de yolculuklarınıza konfor katmak için var.

T-Cross

Teknoloji

Her kullanım şartına uyan, fonksiyonel bir SUV’da performans ve verimlilik de ön planda olmalıdır. T-Cross’ta da tam olarak böyle! T-Cross’un kalbinde yatan 1.0 litre hacimli TSI motor, boyutundan beklenmedik 110 PS’lik bir maksimum güce ve 200 Nm’lik bir maksimum tork değerine sahiptir. Geçmişin 2.0 litrelik atmosferik motorları kadar yüksek bir çekiş gücü üreten bu motor, aynı zamanda ekonomiktir.

Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Gerçek sürüş keyfi ve dizelleri bile aratmayan verimlilik için TSI, en doğru seçenektir.

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.