T-Cross

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

1.493.000 ₺

Motorlar:

1.0 TSI

Donanım Seviyeleri:

Life, Style

T-Cross
T-Cross
T-Cross
T-Cross
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
1.493.000

T-Cross

T-Cross'u tanımlamak için ideal iki kelime: Değişken ve kullanışlı. Gerçekten de T-Cross, günlük yolculuklardan uzun yol planlarınıza kadar her türlü ihtiyacınıza uyum sağlayabilen modülerliği ve fonksiyonelliği, havalı Crossover tasarımıyla birlikte taşır. Elbette tüm bunları yaparken, gerçek bir Volkswagen olmasının tüm sorumluluklarını da yerine getirir; Değerli, kaliteli, sağlam ve teknolojik. Karşınızda T-Cross! Pratik zeka ürünü, doğru bir karar.

Yeni T-Cross Hayatı Takip Eder

Eğlenceye daha fazla yer.

T-Cross’un Yarı Otonom Sürüş Asistanı "Travel Assist", sistemin içeriğinde barındırdığı radar, sensör ve kameralar yardımıyla şerit çizgilerini takip eder, fren ve gaz kararlarını otonom bir şekilde vererek önünde seyreden araç ile takip mesafesini koruyabilir ve gerektiğinde kontrollü bir şekilde şerit değiştirebilir. “Travel Assist” özellikle otoyollarda ve çok şeritli yollarda, şeridinizi ve hız limitinizi korur; önünüzdeki otomobille aranızda güvenli bir mesafe olmasını sağlar. Çift Kavramalı Şanzıman "DSG", trafik sıkışıkken ve dur-kalk trafikte sürüş keyfinizin artırır.

Sürücü her an için sistemi devre dışı bırakmaya hazır olmalıdır. Otomobili güvenli bir şekilde kullanma sorumluluğu yine sürücüye aittir.
Hız limitleri dahilinde.


DİNAMİK VE AKILLI AYDINLATMA

Yeni T-Cross ilk bakışta bile sizi heyecanlandırır. Yenilikçi IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, farklı hava ve yol koşullarında en iyi görüşü sağlayabilmek için  LED modüllerini ayrı ayrı kontrol edebilir.


Üstelik IQ.LIGHT - LED Matrix Farlar, Dinamik Uzun Far Asistanı "Dynamic Light Assist" ile birleştiğinde, diğer yol kullanıcılarını rahatsız etmeden sürekli olarak uzun farlarla sürüş yapmanıza LED modüllerini kapatıp açarak olanak tanır. Zarif bir ışık şeridi, farlar ve Volkswagen logosu arasında uzanır ve kompakt SUV'ye benzersiz bir ışık imzası kazandırır.

Konfor

Bugünkü yolculuğunuzda sadece hız ve kilometre göstergesini mi görmeyi tercih edersiniz? Ya da seyahatiniz ile ilgili verileri?.. Peki ya rotanızın haritasını?.. Ya da dinlediğiniz şarkının adını?.. Veya tüm bunların bir kombinasyonunu mu?..

Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in bileşenlerinden biri olan yüksek çözünürlüklü 10,25" Dijital Gösterge Paneli "Active Info Display Pro", araç verilerini, yakıt tüketim verilerini, araç rotasını, App-Connect ile dinlediğiniz müziği ve telefon bağlantınızı, hız ve motor devri gibi özellikleri kişiselleştirilebilir bir şekilde gösterir. 

Dijital Kokpit "Digital Cockpit"in diğer bileşeni olan ve geniş bir yelpazede sunulan bilgi ve eğlence sistemlerinden "Discover Pro" Navigasyon Sistemi, bir navigasyon sisteminden daha fazlasıdır. Hayatınızı kolaylaştıran birçok ekstra özellik sunar

T-Cross

Teknoloji

Her kullanım şartına uyan, fonksiyonel bir SUV’de performans ve verimlilik de ön planda olmalıdır. Yeni T-Cross’ta da tam olarak böyle! Yeni T-Cross’un kalbinde yatan 1.0 litre hacimli TSI motor, boyutundan beklenmedik 115 PS’lik bir maksimum güce ve 200 Nm’lik bir maksimum tork değerine sahiptir. Geçmişin 2.0 litrelik atmosferik motorları kadar yüksek bir çekiş gücü üreten bu motor, aynı zamanda ekonomik de.


Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon anlamına gelen "TSI" teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen'in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede yüksek beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir. Gerçek sürüş keyfi için TSI, en doğru seçenek.

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.