Crafter

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

2.233.000 ₺

Motorlar:

177 PS – 410 Nm

Donanım Seviyeleri:

8 ileri tam otomatik

Crafter
Crafter
Crafter
Product Image
Product Image
Product Image
2.233.000

Crafter

Gece mükemmel görmenizi, gündüz ise diğer sürücüler tarafından kolayca görünmenizi sağlayan LED far seçeneği, Crafter’ın şık tasarımını tamamlıyor.

Ekstra uzun şasili modellerde bulunan köşe aydınlatmalı ön sis farları dönüşlerde görüş açınızı genişletirken aynı zamanda Crafter’ın etkileyici yüzünün altını çiziyor.

Araç içinden katlanan LED ışıklı yan aynalar, siz yokken kendilerini korumaya alıyor.

Sıkışmaya karşı çift güvenlik sistemli otomatik kayar kapı ve basamak ile çocuklarınız emin ellerde.

Crafter

Yolcular rahatına baksın, siz de keyfinize...

Direksiyonun başına geçtiğinizde ihtiyacınız olan her şeyin üzerinde olduğunu göreceksiniz. Sürüşünüzü etkilemeyecek şekilde tasarlanan ön konsolu, son derece kullanışlı ve rahat. Yenilenin iç tasarımı, ergonomik koltuklarıyla da yolculuklar daha keyifli.

ErgoComfort körüklü sürücü koltuğu.

Ekstra uzun şasili modellerde bulunan ErgoComfort körüklü sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş keyfi sizi bekliyor. AGR Sertifikalı, 14 farklı yöne ayarlanabilen, sırt, bel, baldır desteği gibi birçok konforlu kullanım özelliği sunan, sürücü ağırlığına göre ayarlanabilir süspansiyonlu.

Yüksek soğutma kapasitesi ve yolcu koltuklarının üzerinde bulunan hava kanalları sayesinde aracın içi etkili bir şekilde soğutuluyor.

Radyo kumandalı deri kaplı yeni Servotronik Direksiyon, sürüş konforunuzda fark yaratacak.

Konforlu yolcu koltukları.

Crafter Servis koltuğuna oturan yolcular, yolun nasıl geçtiğini anlamıyor. Trafik sıkışıklığında ya da uzun yolculuklarda, Yeni Crafter Servis’in sunduğu üst düzey konforla rahatlarına bakıyor.

Crafter, iç tasarımına uyumlu olarak hazırlanmış perdeleriyle şık bir ortam sunuyor.

Motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma sağlanıyor.

Crafter

8

Opsiyonel olarak eklenebilen ve yeni 8”lik dokunmatik ekrana sahip Composition Colour Radyosu şimdi çok daha fonksiyonel. USB, AUX-IN ve CD çalar. 

Telefonunuz size eşlik etsin. Opsiyonel olarak eklenebilen App-Connect ile desteklenen akıllı telefon uygulamalarınıza ve istediğiniz içeriklere kolayca ulaşın. App-Connect, USB bağlantısını kullanarak akıllı telefonların radyo ve eğlence sistemine entegrasyonunu sağlayan bir arayüz. Bu sayede sürücü veya ön yan yolcu, radyo ve eğlence sistemi ekranından telefondaki bazı uygulamaları kontrol edebiliyor. Apple CarPlay, Android Auto ve MirrorLink.

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.