Caddy

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

1.254.000 ₺

Motorlar:

2.0 TDI 122 PS

Donanım Seviyeleri:

Impression/Life/Style

Caddy
Caddy
Caddy
Caddy
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
1.254.000

Caddy

Caddy’de dijital gelişimi ilk elden deneyimleyin. Ve bunu parmak uçlarınızla yapın. Caddy’nin dokunmatik ekranları akıllı telefonlar gibi parmak hareketinizi algılar. Bu yolla navigasyonu, multimedya fonksiyonlarını ve klimayı kontrol edebilirsiniz.( “Discover Pro”1) navigasyon sisteminin 25,4 cm'lik (10 inç) bilgi eğlence ekranıyla birlikte gelen Dijital Gösterge Paneli2) sayesinde birçok ekstra özelliğin keyfini çıkarabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü 26 cm'lik (10,25 inç) Dijital Gösterge Paneli2) ekranı, navigasyon haritasının üç boyutlu halini takip etmek ve o anki sürüş bilgilerinizi ya da akıllı telefonunuzun medya kütüphanesini görüntülemek için mükemmeldir. Çalma listeniz arasında gezinmek, sonraki arayacağınız kişiyi kontak listeniz arasından seçmek ya da kişisel sürücü asistan sistemlerinizi devreye sokmak için çok fonksiyonlu direksiyonun üzerindeki tuşları kullanabilirsiniz. Artık bir yandan kullanırken, Caddy’nizle konuşabilirsiniz. Gelen aramaları cevaplamak, bir radyo kanalı seçmek ya da navigasyondan gideceğiniz yeri belirlemek için sesinizi kullanın. Klima sistemi bile sözünüzü dinleyecektir1)

Caddy

Her şey gözünüzün önünde

Caddy tüm özelliklerini geniş bir dijital ekran vasıtasıyla sergiliyor. Yüksek çözünürlüklü Dijital Gösterge Paneli1) sürücüye tüm gerekli bilgileri sunan iki adet büyük ekrana sahip.

Güvenli bir yardımcınız var

Şehir içi acil frenleme özellikli “Front Assist” sistemi yayaları, bisikletlileri ve araçları tespit edip, sürücüyü tehlikeli durumlara karşı uyarıyor. Eğer sürücü zamanında tepki vermezse sistem otomatik frenlemeyle cevap veriyor ve gerekirse tehlikeli bir sürüş durumu varsa kaçınma manevrası bile yapabiliyor.

Rahat yolculukların bir sebebi var.

Caddy’nin sırt dostu sertifikasına sahip olan ergo Comfort koltukları, omurgayı destekleyici birçok farklı ayara sahip. ergoComfort, koltuk uzunluğunu, yüksekliğini, derinliğini ve eğimini; sırtınızı dayadığınız arkalığı ve kafalığı ayarlayabilmenizi sağladığı gibi 4 yöne elektrikli ayarlanabilen bel desteği sunuyor.

Caddy

Siz zahmet etmeyin biz kapatırız.

Kapandı mı kapanmadı mı diye dert etmenize gerek kalmadı.Caddy’de sunulan elektrik destekli bagaj kapağı sayesinde, bagaj kapağını kapadığınızda siz yerine tam oturtamasanız bile vakumları devreye giriyor ve kapağı çekerek yerine oturtuyor.  

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.