Amarok

Araç Rezervasyon
Tavsiye Edilen Başlangıç Fiyatı:

2.136.000 ₺

Motorlar:

2.0 TDI 3.0 TDI V6

Donanım Seviyeleri:

Life, Style, Style Plus, PanAmericana, Aventura

Amarok
Amarok
Amarok
Amarok
Product Image
Product Image
Product Image
Product Image
2.136.000

Amarok

Kendinden Emin Tasarım

Her durumda sunduğu güç, hâkimiyet ve çeviklik, onu Volkswagen Ticari Araç’ın premium pikabı yapıyor. Karizmatık tasarımı ve off-road perfomansıyla çok yönlülüğü ortaya koyuyor. Amarok Aventura’nın zarafetinden, Amarok PanAmericana’nın sağlamlığına, Yeni Amarok’un beş donanımının her biri birbirinden farklı özellikler sunuyor. Yeni ön tasarımında, styling ya da sportif barlara kadar Yeni Amarok, hayallerinizi süsleyecek her ayrıntıyı bir arada bulunduruyor.

Yeni Amarok, Her Haliyle Volkswagen

Hedef Tüm Yollar

Yeni Amarok, 2.0 ve 3.0 motor seçenekleriyle yüksek performans sunuyor. 2.0’lık motoru 205 PS’lik güç ve 500 Nm’lik tork sunarken 3.0 V6 motor seçeneği ise 600 Nm torka sahip olup 240 PS’lik güç üretiyor. Yeni Amarok, güçlü motor seçenekleriyle hem yolda hem de arazide gücünü sergilemekten çekinmiyor.

Tabii onu eşsiz kılan özelliklerden biri de sahip olduğu 4MOTION®️ 4 tekerlekten çekiş sistemi. Şanzımanın arka tarafında yer alan 4MOTION sistemi, planet dişli grubunun kullanıldığı entegre bir arazi redüksiyona sahiptirSistem torku otomatik olarak ön ve arka tekerleklere dağıtıyor. Arazi koşullarına 4MOTION®️ ile meydan okuyan Yeni Amarok, her türlü zorluğun üstesinden kolayca geliyor.

Her Yönüyle Konforlu

Yeni Amarok, premium ekipmanları sayesinde yolculuğunuzu çok daha keyifli hâle getiriyor. 10 yöne hareket edebilen elektrikli koltukları, sürücü bölümündeki gösterge paneli ve iç trimdeki şık deri görünümüyle oldukça etkileyici. Çok yönlü direksiyonu ve ambiyans aydınlatmasıyla her yolculuğa keyifle başlamanızı sağlayan Yeni Amarok’un 10 vitesli otomatik şanzımanı da buna katkı sağlayarak aracın tüm gücünü yola veriyor. Ya bir anda yağmur başlarsa? Yalnızca bir düğmeye basmanız aracınızdaki yükü korumanıza yetiyor, elektrikli sürgülü kapak sistemi aracınızdaki yükün üstünü örtüyor.

Daha Çok Şık

Yeni Amarok'ta yalnızca LED farlar kullanılıyor. Ayrıca ihtiyaçlarınıza ve ekipmanınıza bağlı olarak aşağıdaki teknolojiler de size sunuluyor: “IQ.Light” LED matrix far, LED farlar, LED/halojen arka lambalar, LED sis farları, Ambiyans aydınlatma, Yük bölümünde LED aydınlatma

Amarok

Sürücü Asistan Sistemleri

Ön ve Arka Park Sensörü

Yeni Amarok’taki Ön ve Arka Park Sensörü, park sırasında ön ve arkadaki engellere yaklaştığınızda sinyal veriyor ve ekranda arkadaki engellere olan mesafeyi gösteriyor.

Şerit Takip Asistanı

Şerit Takip Asistanı, şeritten ayrılma uyarısı ve uyuklama tespiti özelliklerine sahip. Sistem, çok fonksiyonlu bir kamera yardımıyla sürücünün gittiği şeridi tespit ediyor ve karşı direksiyon manevrasıyla 60 km/sa üzeri hızlarda şeritten istemsiz çıkışları engellemeye yardımcı oluyor. Sürücü, aynı anda hem uyarı sesi hem de ekran mesajıyla uyarılıyor.

Logo

VOLKSWAGEN YOL YARDIM

Volkswagen Yol Yardım, yolda karşılaşabileceğiniz her türlü olumsuzlukta 7 gün, 24 saat, Türkiye'nin neresinde olursanız olun yardımınıza koşar. Volkswagen Yol Yardım, çekici, acil servis, onarım sırasında mobilite ve konaklama hizmetlerini içeren ve tüm Volkswagen sahiplerinin faydalanabildiği bir hizmet paketidir. Kaza, arıza, lastik veya akü değişimi… İhtiyacınız ne olursa olsun Volkswagen Yol Yardım’ın 444 8924 numaralı telefondan bize ulaşabilir ve bu ayrıcalıklı hizmet paketinden faydalanabilirsiniz. Unutmayın, Volkswagen'iniz varsa yolunuz hep açık.